Meet the team!
HOOFDTRAINER EN OPRICHTER MARINHO
Marinho speelde 93 interlands voor het Nederlands zaalvoetbalteam en speelde zijn jeugd voor PSV en NEC. "Mijn kracht zit in het geven van zelfvertrouwen door de sterkte punten van elk spelertje naar boven te halen en het enthousiasmeren en motiveren van elk kind en de groep.”
TRAINERSTEAM 2024-2025
Onze trainers:
✔️hebben ervaring in BVO-jeugd en ontwikkelingssystematiek;
✔️zijn zeer goed met kids;
✔️zijn technisch zeer vaardig met de bal;
✔️kunnen ervaring en kennis overbrengen;
✔️zijn gepassioneerd en draaien een enthousiaste flow
In ons trainersteam werken we samen met onze young talents, die we on the job de kneepjes van ons WLV-vak leren.
En...ze heten niet voor niets young talents ;)
VASTE TRAINERS:
KEEPERSTRAINER:
INVALTRAINERS:
WeLoveVoetbal is opgericht door Marinho Letemahulu en Jeffrey Leiwakabessy. Professioneel voetballers en bovendien twee vrienden vanuit de jeugd van NEC, met hun hart bij het delen van ervaring en hun passie voor voetbal. "Wij weten uit eigen ervaring en als vaders van voetballende zoons, dat voetbal op heel jonge leeftijd een belangrijke basis kan leggen voor je verdere voetbalopleiding. Wij hebben lange tijd ieder afzonderlijk het idee gehad om een voetbalschool op te richten om onze passie en ervaring te kunnen delen. Toen we dit van elkaar wisten, zijn we meteen onze krachten gaan bundelen. Wij hebben dezelfde mentaliteit, dezelfde visie en arbeidsethos en we vullen elkaar goed aan."
Jeffrey is wegens andere verplichtingen niet meer actief bij WeLoveVoetbal.
Wij zijn blij met de medewerking van andere profs in voetballand!
In 2017 was deze 2.02m grote keeper (letterlijk en figuurlijk een grote bekende in de zaalvoetbalwereld) Patrick Tomassen onze special guest bij onze free clinic tijdens internationale Copa Del Agatha jeugdtoernooi in Sint Agatha.
Arnaut Groeneveld feliciteerde een van onze prijswinnaars met het juiste antwoord op zijn vraag.
Navarone Foor maakte de winnaars tijdens de WLV-clubtraining in Gassel in 2019 blij met een gesigneerd Vitesse-shirt. Hij maakte in 2020 vanuit de Verenigde Emiraten een challenge voor onze spelertjes.
In 2018 verlootten we een gesigneerd shirt van FC Twente door medewerking van hoofdtrainer Marino Pusic. In 2020 maakte hij voor ons een challenge tijdens de homestay-periode.
Jordy Tutuarima heeft WLV-spelers laten zweten door zijn challenge tijdens de homestay-periode in 2020.
Van deze straatvoetballegend kregen onze spelers 2 van zijn challenges op. Thanks Calvin Blankendal.
Marsha Laijan
back & front office
Michelle Leiwakabessy
was tot 2018 betrokken bij back & front office